Series
Ratings
27
GleeRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 1.0
LostRated ★ 2.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0