Movies
Ratings
1532
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 4.5
A Simple LifeRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
It's What's InsideRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
OngalsRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.0