Titles you rated
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
AuditionRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
What Dreams May ComeRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 2.5
Maid in ManhattanRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 0.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?Rated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 2.0
She's Gotta Have ItRated ★ 4.0