Series
Ratings
198- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 3.5
이혼숙려캠프Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.5- Squid Girl!Rated ★ 3.0
Golden KamuyRated ★ 4.0
Lone TargetRated ★ 4.5
My Melody & KuromiRated ★ 4.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0