Titles you rated
The Number You Have DialedRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Ms. IncognitoRated ★ 3.0
Shin's ProjectRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
FBI Season 7Rated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 3.0
FBI Season 6Rated ★ 3.0
FBI Season 5Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Pepsi, Where's My Jet?Rated ★ 2.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 2.0