Movies
Ratings
100
ContactRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
G.I. JaneRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Not One LessRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0