Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
Apocalypse NowRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5- GentlemanRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.5
The Great WallRated ★ 1.5
Score: A Film Music DocumentaryRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Once Upon a Time in the WestRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
The GauntletRated ★ 2.0
BullittRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 4.5