Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Street Food FighterRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Tears in the ArcticRated ★ 4.0
- Tears of the AntarcticRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0