Movies
Ratings
155
PhiladelphiaRated ★ 4.0
AlfieRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Jersey GirlRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The BanquetRated ★ 2.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0