Series
Ratings
26- Love AttackRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 4.5
My Perfect StrangerRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 2.5
Lovers of the Red SkyRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.5- Space BrothersRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Guardian of the MarketRated ★ 3.0