Titles you rated
Beyond the BarRated ★ 2.0
A Hundred MemoriesRated ★ 2.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.0
Law and The CityRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Haunted PalaceRated ★ 3.0
Salon De HolmesRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Buried HeartsRated ★ 3.0
Dear HongrangRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.5
Undercover High SchoolRated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0