Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0