Movies
Ratings
395
ClickRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Winter Spring Summer or FallRated ★ 3.5