Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 3.0
- PilotRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
Free GuyRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 1.0
Past LivesRated ★ 2.0
NopeRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0