Titles you rated
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 2.0
Monster HouseRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 3.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 2.0
PricelessRated ★ 2.0
I Have To Buy New ShoesRated ★ 2.0
White NightRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 2.0
Are You Scared?Rated ★ 2.0
One Missed Call 2Rated ★ 1.0
Sorority RowRated ★ 1.0
The Grudge 2Rated ★ 2.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 1.0
YogaRated ★ 1.0
The OmenRated ★ 3.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 2.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 2.0