Movies
Ratings
252
Begin AgainRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 1.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0