Titles you rated
Train to BusanRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
I Kissed a GirlRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0