Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Elite Season 7Rated ★ 1.5
Anna Director's CutRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Young Royals Season 2Rated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 3.5- Elite Season 6Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
AgencyRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 2.0