Movies
Ratings
72
A Beautiful MindRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 2.5
The VisitRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5