Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
T1: ROSE TOGETHERRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0