Titles you rated
American BeautyRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Out of AfricaRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
UnforgivenRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
GravityRated ★ 4.0