Movies
Ratings
471
FrankensteinRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 4.5
TrapRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 5.0
CompanionRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
AftersunRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 5.0
NosferatuRated ★ 4.5
MandyRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 4.5
Kinds of KindnessRated ★ 5.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 5.0