Titles you rated
You've Got MailRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Night and FogRated ★ 4.0
For LucioRated ★ 3.5
Brigitte Bardot ForeverRated ★ 1.5
Returning to Reims (Fragments)Rated ★ 3.5
DeceptionRated ★ 2.5
Au Revoir les EnfantsRated ★ 4.0
Through the Olive Trees Zire darakhatan zeytonRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 4.0
Our MusicRated ★ 5.0
All That JazzRated ★ 2.5
Army of ShadowsRated ★ 4.0
Life and Nothing More...Rated ★ 4.0
Honey CigarRated ★ 3.5
Friends and StrangersRated ★ 2.0
The calm after the stormRated ★ 3.5
Outside NoiseRated ★ 3.0
Titicut FolliesRated ★ 3.0