Series
Ratings
29
Royal FamilyRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.5- DamoRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
MistyRated ★ 5.0