Titles you rated
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Momo SalonRated ★ 5.0- The CravingsRated ★ 5.0