Series
Ratings
37
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
MacGyverRated ★ 5.0- MacGyverRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5- MacGyverRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 4.5
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0