Titles you rated
Grave EncountersRated ★ 4.0- Little Big SoldierRated ★ 4.0
The ESP CoupleRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
BeethovenRated ★ 4.5
DuelistRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 4.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.5
Mad MaxRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 3.5
Tremors 2: AftershocksRated ★ 4.5
No Tears for the DeadRated ★ 4.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 4.5
For the EmperorRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 5.0