Movies
Ratings
55
ChicagoRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0