Movies
Ratings
382
Freaky FridayRated ★ 4.0
My DictatorRated ★ 4.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
La maison de HimikoRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.5
My BrotherRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5