Series
Ratings
13
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
ClaymoreRated ★ 4.0
ShirobakoRated ★ 4.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0