Titles you rated
The SignalRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Red LightsRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
As OneRated ★ 2.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0