Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5