Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0