Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Crimson PeakRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
IdiocracyRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
The Young and Prodigious T.S. SpivetRated ★ 5.0
When We First MetRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Kill for MeRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5