Movies
Ratings
295
300Rated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 1.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5- The Future of TongueRated ★ 5.0
- The Kiss manRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 2.5
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 2.5
CaligulaRated ★ 3.5
Salon KittyRated ★ 2.5
Another ChildRated ★ 4.0
In the Realm of the SensesRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
A PetalRated ★ 3.0
LiesRated ★ 2.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 1.5
The Guard PostRated ★ 3.5