Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
GeostormRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
47 Meters DownRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 1.0
The ThroneRated ★ 5.0