Series
Ratings
31
NonstopRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5