Movies
Ratings
444
The MartianRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 0.5
Loving VincentRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 1.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 4.0