Movies
Ratings
183
Pulp FictionRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 2.5
CompanionRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The Deepest BreathRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
TenetRated ★ 2.5
Lost HighwayRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Wild at HeartRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
AkiraRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5