Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
Adaptation.Rated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 4.0
Chariots Of FireRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0