Movies
Ratings
81
SerendipityRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 1.0
True LegendRated ★ 1.0
She's Out of My LeagueRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 1.0
SwiriRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 1.0
I Am SamRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0