Titles you rated
Hilda Season 3Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The Secret Life of CatsRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5