Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 4.0
Ennio: The MaestroRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
MEGANRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.5