Titles you rated
Evil Dead IIRated ★ 5.0
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 3.0
Night of the Living DeadRated ★ 5.0
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 3.0
GothikaRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
Freddy vs. JasonRated ★ 5.0- Tales of the UnusualRated ★ 5.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 1.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 5.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 5.0
Army of DarknessRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
The RiteRated ★ 5.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.0
In the Mouth of MadnessRated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 5.0
BraindeadRated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 5.0