Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
Not a Pretty PictureRated ★ 3.5