Movies
Ratings
954
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0