Titles you rated
Blue LockRated ★ 4.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Slayers Evolution-RRated ★ 3.0