Movies
Ratings
323
Once a ThiefRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
As Tears Go ByRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
The Ten CommandmentsRated ★ 5.0
Rocky IIIRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
God of GamblersRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
Armour of GodRated ★ 5.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 5.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0