Titles you rated
ThirstRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 0.5
Zu: Warriors from the Magic MountainRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 4.5
Top StarRated ★ 1.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 0.5
Bicentennial ManRated ★ 0.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
On the LineRated ★ 0.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 0.5
HerRated ★ 2.0
JobsRated ★ 4.0