Movies
Ratings
256
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
...ingRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0